Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MomizatMB_MetaBox has a deprecated constructor in /home/anbarya1/public_html/wp-content/themes/multinews/framework/metaboxes/momizat-class/MetaBox.php on line 55

Notice: add_shortcode_param از نگارش4.4 (will be removed in 6.0) منسوخ شده است! به‌جای آن از vc_add_shortcode_param استفاده نمایید. in /home/anbarya1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4565
سیاست حفظ حریم خصوصی سایت انباریار | آموزش انبارداری پیشرفته، انبار مکانیزه
سیاست حفظ حریم خصوصی سایت انباریار

سیاست حفظ حریم خصوصی سایت انباریار

(https://anbaryar.com)

این سیاست حفظ حریم خصوصی سایت انباریار برای ارائه خدمات بهتر به افرادی است که از سایت ما بازدید می‌کنند، شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از شرایط، چگونگی و نحوه استفاده ما از اطلاعاتی که به ما می‌دهید را به دست بیاورید.

چه وقتی اطلاعات جمع‌آوری می‌کنیم؟

در هنگام نام‌نویسی، ثبت سفارش و یا عضویت در خبرنامه سایت ما، اطلاعاتی را از شما جمع‌آوری می‌کنیم.

چه اطلاعات شخصی را جمع‌آوری می‌کنیم؟

ما فقط اطلاعاتی که شما در فرم‌های سایت وارد می‌کنید را جمع‌آوری می‌کنیم مواردی چون: نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، آدرس پستی، شماره تلفن.

چطور از اطلاعات شما استفاده می‌کنیم ؟

ما ممکن است از اطلاعاتی که از شما جمع‌آوری می‌کنیم به روش‌های زیر استفاده کنید:

  • شخصی‌سازی ارائه پیشنهاد‌های بهتر برای شما.
  • بهبود سطح خدمات ارائه‌شده به شما در وب‌سایت.
  • پاسخگویی بهتر در بخش خدمات مشتریان.
  • ارسال ایمیل‌های به‌روزرسانی محصولات خریداری‌شده و یا محصولات جدید.
  • پیگیری درخواست مشتریان (چت زنده، ایمیل و یا سؤالات تلفن)

چگونه از اطلاعات شما محافظت کنیم؟

ما از اسکن بدافزار به‌طور منظم استفاده می‌کنیم. اطلاعات شخصی شما در پشت شبکه‌های محافظت‌شده قرار دارد و تنها توسط تعداد محدودی از افرادی که دارای حقوق دسترسی ویژه به چنین سیستمی هستند قابل‌دسترسی است و لازم است اطلاعات محرمانه را حفظ کنند. علاوه بر این، تمام اطلاعات حساس از طریق لایه امن Secure Socket Layer (SSL) رمزگذاری شده است.

ما اقدامات مختلف امنیتی را اجرا می‌کنیم زمانی که یک کاربر یک سفارش را ثبت می‌کند و یا به اطلاعات خود دسترسی پیدا می‌کند، همه عملیات از طریق یک Gateway، پردازش می‌شوند و در سرورهای ما ذخیره و یا پردازش نمی‌شوند.

آیا ما از کوکی‌ها استفاده می‌کنیم؟

ما از کوکی‌ها برای اهداف ردیابی استفاده نمی‌کنیم. شما می‌توانید انتخاب کنید که کوکی‌های شما فعال باشند یا خیر و کامپیوتر شما هشدار می‌دهد. شما این کار را از طریق تنظیمات مرورگر خود انجام می‌دهید. ازآنجاکه مرورگرها متفاوت هستند، برای آشنایی با نحوه کار با کوکی‌ها به راهنمای مرورگر خود مراجعه کنید.

افشای شخص ثالث

هیچ‌یک از اطلاعات شما به سایت دیگری فروخته و یا تحویل داده نخواهد شد. ما هیچ‌گونه تعاملی با سایت‌های تبلیغاتی نداریم.

لینک‌های شخص ثالث

در برخی موارد احتمال دارد که ما برخی محصولات سایت‌های دیگر را برای فروش در سایت خود قرار دهیم و یا مطلبی را از سایت دیگری در سایت انباریار قرار دهیم، لازم به توضیح است که آن‌ها قوانین حریم خصوصی خودشان را داشته و ما مسئولیتی در قبال آن‌ها ندایم. شما برای اینکه باسیاست حریم خصوصی آن‌ها آشنا شوید باید آن را در سایت مربوطه بخوانید.

اگر در سیاست حفظ حریم خصوصی سایت انباریار تغییری ایجاد شود، شما می‌توانید آن را در این برگه ببینید.

اگر می‌خواهید با قوانین سایت انباریار آشنا شوید به اینجا مراجعه کنید.