۱۰ وبلاگ برتر انبار به زبان انگلیسی

10 وبلاگ برتر
۴.۴/۵ - (۱۰ امتیاز)

اگر شما در صنعت انبار هستید، باید بدانید که این صنعت همواره در حال تغییر و تحول است و اگر بخواهید به‌روز باشید باید بتوانید از تکنولوژیهای به‌روز انبار استفاده بهینه ببرید.

برای اینکه بتوانید به این تکنولوژی‌ها دسترسی داشته باشید باید منبعی در اختیار داشته باشید، به همین دلیل تصمیم گرفتیم ۱۰ وبلاگ برتر در این زمینه را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

آیا شما نیز سایت دیگری را می‌شناسید که در لیست ما نیست؟ شما می‌توانید با ایمیل info@anbaryar.com آن را به ما معرفی کنید.

در ادامه به معرفی این ۱۰ وبلاگ برتر می‌پردازیم.

  1. Capterra

10 وبلاگ برتر

سایت Capterra یک وبلاگ در مورد “موجودی انبار و تکنولوژی توزیع برای متخصصان لجستیک” است. به همین دلیل، این سایت به‌جای تمرکز روی سخت‌افزار و تکنولوژی فیزیکی روی  نرم‌افزار و ابزارهای تکنولوژی این بخش از انبار متمرکز است.  بنابراین اگر می‌خواهید عملیات انبار و اطلاعات خود را بهتر سازمان‌دهی کنید، زمان زیادی برای خواندن پست‌های دقیق Capterra خواهید داشت.

سه پست انتخابی از نظر ما:

۲.   Cerasis

10 وبلاگ برتر

وبلاگ کریازیس در پاسخ به تمام پرسش‌هایی که در مورد هر دو تکنولوژی زنجیره تأمین و انبار وجود دارد می‌تواند پاسخ دهد. این‌که آیا شما فقط به یادگیری موردی و سطحی می‌پردازید و یا پایه‌ای و کلی، وبلاگ CERASAS به شما کمک می‌کند تا درک خود را از تکنولوژی انبارها بیشتر گسترش دهید.

سه پست انتخابی از نظر ما:

۳. Camcode

10 وبلاگ برتر

 

مالکان انبار و یا کسانی که در انبار کار می‌کنند به‌سختی می‌توانند از مطالب سایت   Camcodeبگذرند چراکه این سایت به تمام موضوعات مرتبط با تکنولوژی انبار می‌پردازد. راهنمای‌ها، ارائه محصولات عالی و مشاوره در مورد بهترین روش، بسیار عملی و آسان برای خواندن هستند، بنابراین یک منبع فوق‌العاده برای افراد شاغل در بخش مشاوره صنعت است.

سه پست انتخابی ازنظر ما:

۴. Westfalia

 

درحالی‌که بسیاری از وبلاگ‌ها از دستورالعمل‌های بشمار پیچیده استفاده می‌کنند، سایت Westfalia با زبانی ساده و روان مطالب خود را ارائه می‌کند. شما با خواندن این سایت، در مورد موضوعاتی مانند اتوماسیون انبار، حداکثر سازی فضای انبار و عملیات انبار مطالبی را یاد خواهید گرفت.

 

سه پست انتخابی ازنظر ما:

 

۵. Warehouse Management Systems by iCepts

10 وبلاگ برتر

تمام مطالب سایت سیستم‌های مدیریت انبار درباره مزایای سیستم‌های مدیریت انبار است! اگر شما به دنبال ارتقاء سیستم مدیریت انبار فعلی خود هستید یا فقط به دنبال راهنمایی‌ها یا توصیه‌های عمومی در مورد آن هستید این سایت بهترین گزینه است.

 

سه پست انتخابی ازنظر ما:

۶. Warehouse Technology Inc

10 وبلاگ برتر

 

این وبلاگ، وبلاگ بزرگی برای کسانی است که در پی کسب اطلاعات در باره فناوری انبار هستند، اما کاملا نمی دانند در جستجوی چه جیزی هستند. این وبلاگ تقریبا هر موضوع فنی انبار را تحت خورشید، از طرف طرفداران و پرده های هوا و سطوح بارانداز و بارگیری اسکله ها را پوشش می دهد.

سه پست انتخابی ازنظر ما:

۷. Cisco-Eagle

 وبلاگ Cisco-Eagle یک منبع مفید برای صاحبان و کارکنان انبار است، زیرا بیشتر فناوری‌های انبار را تحت پوشش قرار می‌دهد،  کاری که بسیاری از وبلاگ‌های دیگر نمی‌کنند. به‌عنوان‌مثال، در آن مقالات زیادی در مورد پیوند بین تکنولوژی انبار و تجارت الکترونیک پیدا خواهید کرد.

سه پست انتخابی ازنظر ما:

۶River Systems .8 

10 وبلاگ برتر

۶ River Systems اساتید رباتیک سیار هستند، تخصص آن‌ها ساخت انواع ربات‌ها برای انبارها در سرتاسر جهان است. همان‌طور که می‌توانید تصور کنید، وبلاگ آن‌ها بر آموزش خوانندگان درباره مزایای استفاده از روباتیک موبایل در انبارها متمرکز است. اگر تابه‌حال این پرسش برای شما مطرح‌شده است که آیا انبار شما می‌تواند به‌صورت خودکار اداره شود، این وبلاگ اطلاعاتی که نیاز دارید را برایتان فراهم می‌کند.

 

سه پست انتخابی ازنظر ما:

Food Logistics

10 وبلاگ برتر

یکی از بهترین روش‌های یادگیری درباره چیزی، نگاه کردن به چگونگی انجام آن توسط دیگران است. دسته‌بندی “انبارداری” سایت لجستیک مواد غذایی هر چیزی که درباره تکنولوژی انبار مواد غذایی موردنیاز است را پوشش می‌دهد. راهنمایی‌های مفصل همراه با پست‌های مربوط به اخبار، مصاحبه‌ها و ویدیوها مربوط به آن نیز در این سایت وجود دارد.

 

سه پست انتخابی ازنظر ما:

 

Warehouse & Logistics News .10

10 وبلاگ برتر

 

بااینکه Warehouse & Logistics News اخبار انبارهای انگلستان گزارش را پوشش می‌دهد ولی برای کارمندان انبار در سراسر جهان مفید است. به این دلیل که تحولات تکنولوژی انبارها در انگلستان اغلب در دیگر کشورها تأثیر می‌گذارد. علاوه بر آن، ایده به‌روز بودن اطلاعات انبارداران درزمینهٔ صنعت بین‌المللی انبار، ایده بدی نیست!

 

سه پست انتخابی ازنظر ما:

 

دوستان گرامی همانگونه که در آغاز مطلب گفتیم هدف ما از معرفی این ۱۰ وبلاگ برتر  آشنایی بیشتر شما با تکنولوژی روز دنیا در صنعت انبارداری بود که امیدواریم این ۱۰ وبلاگ برتر بهعنوان مرجعی در این زمینه مورد استفاده شما قرار گیرد.

 

منبع نوشته: https://watchdogreviews.com/top-warehouse-technology-blogs/

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *