چرا کسب مهارت انبارداری

چرا کسب مهارت انبارداری

آیا انبارداران به کسب مهارت انبارداری نیاز دارند؟

سازمان جهانی بهداشت تعریف جامعی از مهارت‌های زندگی ارائه داده است: توانایی انجام رفتار سازگارانه و مثبت به‌گونه‌ای که فرد بتواند با چالش‌ها و ضروریات زندگی روزمره خود کنار بیاید.

برای کسب این مهارت‌ها باید در طول زندگی به‌تدریج درس‌هایی را بیاموزیم و به کار ببندیم که ما را در مسیر موفقیت همراهی کند؛ اما هرچه یادگیری این موارد دیرتر انجام شود، احتمال موفقیت وزندگی بهتر هم برای شخص کمتر می‌شود.

بند چهارم این تحقیق به شرح زیر است:

«۴. تحصیلات  اغلب با گرفتن دیپلم به اتمام نمی‌رسد.

در دنیای امروز دانش  و مهارت حرف اول را می‌زند. اگر می‌خواهید عقب نمانید، باید به تحصیلاتتان ادامه دهید.»

این تحصیلات می‌تواند به‌صورت آکادمیک ادامه یابد و یا به‌صورت مهارتی در ارتباط با شغلتان نمود پیدا کند. آنچه بدیهی است در دنیای امروز مدیران بالادستی افرادی که در رشته کاری خود تحصیلاتی داشته باشند را نسبت به دیگران ترجیح می‌دهد و باید هم این‌گونه باشد چراکه هرچه علم و دانش فرد بیشتر باشد امکان استفاده بهینه از امکانات موجود نیز بیشتر می‌شود.

در حیطه انبار مشخصاً اگر انبارداری آموزش‌دیده باشد بهتر می‌داند چگونه از فضای انبار استفاده کند که خود باعث کمتر شدن هزینه سربار می‌شود. علاوه بر آن با توجه به اینکه از چگونگی مصرف کالا نیز آگاهی دارد پس از گذشتن تاریخ‌مصرف اجناس پیشگیری نموده و سبب می‌شود کالاهای فاسد شده کمتری داشت باشید و این نیز خود به کاهش هزینه‌های جاری کمک می‌کند. همچنین با به‌کارگیری روش‌های صحیح چیدمان می‌تواند در زمان صرفه‌جویی کند که خود سبب کاهش هزینه سربار می‌گردد.

با توجه به مطالب بالا بدیهی است آموزش امری مهم است و در اصل نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود که د نهایت به کاهش هزینه‌های جاری و سربار در انبار ختم می‌شود.

آیا شما به‌عنوان یک انباردار تاکنون دوره آموزشی به خصوصی را گذارده‌اید؟ و یا شما به‌عنوان کارفرما تاکنون امکان آموزش پرسنل انبار خود را فراهم کرده‌اید؟

ما می‌توانیم باتجربه چندین ساله خود آموزش‌هایی کاربردی به شما ارائه دهیم تا بتوانید انبارتان را به بهترین نحو مدیریت کنید.

شما می‌توانید با شرکت در دوره ۱۶ ساعته آموزش حضوری انبارداری عمومی، مهارت انبارداری خود را افزایش داده و به ارتقای شغلی خودتان کمک کنید. برای نام‌نویسی می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

آموزش انبارداری

https://evnd.co/bzulY

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.